Спорт

Подарунок юним спортсменам

Суббота, 4 февраля 2017 г.

З понеділка розпочнуться заняття в Міській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі. Сьогодні, у відремонтованому приміщені по вулиці Вокзальна 59, відбулось урочисте відкриття спортивного залу и і вручення спорт інвентарю.

Підвищено стипендії для спортсменів.

Среда, 1 февраля 2017 г.

В Словміськвиконкомі сьогодні видавали сертифікати на отримання стипендії. В цьому році стипендії зросли, їх призначили 28 перспективним спортсменам міста.

Перший етап гри "Джура" для школярів - розпочато

Суббота, 28 января 2017 г.

Гра "Джура" - це державна система патріотичного виховання школярів, яка діє протягом усього навчального року. Вона складається з роботи в школі, згідно з наказом Міністерства освіти передбачено план виховної роботи на рік, і все це входить в дану гру.

Новорічний турнір з волейболу

Четверг, 5 января 2017 г.

До новорічних та різдвяних свят відділ молоді і спорту влаштував спортивні змагання з волейболу серед викладачів вищих навчальних закладів 1-2 ступенів акредитації.

Турнір з дзюдо серед хлопчиків та дівчаток

Четверг, 29 декабря 2016 г.

В Словянську відбувся Новорічний турнір з дзюдо серед хлопчиків та дівчаток. Змагання видались масштабними та запеклими. Незважаючи на поразки маленькі спортсмени впорались з поставленим тренерами завданням.

Спортивні змагання депутатів та держслужбовців.

Четверг, 22 декабря 2016 г.

21 грудня в Словянську пройшли спортивні змагання між депутатами і держслужбовцями Донецької області. Напередодні зустрічі за активну участь у спортивному житті, учасників нагородили грамотами і подяками облдержадміністрації.

Вітання словянських чемпіонів

Вторник, 13 декабря 2016 г.

Сьогодні у стінах Словміськвиконкому привітали спортсменів, які взяли участь у 2 чемпіонаті світу з Хортингу. Спортсмени клубів "Тріада" і "Боєць" привезли зі змагань 22 медалі і були удостоєні подяки від міської ради.

Чемпіонат області з Кіокушинкай карате

Понедельник, 12 декабря 2016 г.

11 грудня в Словянську відбувся чемпіонат Донецької області з кіокушинкай карате. Протягом дня спортсмени демонстрували не тільки навички володіння технікою карате, але й показали стійкість духу та взаємоповаги.

Торські ігри - Всеукраїнський турнір вольників.

Суббота, 3 декабря 2016 г.

Всеукраїнський турнір з вольної боротьби Торські ігри 2 грудня відкрився у Словянську. Організовані на вищому рівні змагання зібрали спортсменів-вольників з 6 областей України. Упорядники відкрили таємницю і розповіли, у яку копієчку місту обходяться подібного рівня спортивні зма

Популярное