Общество

Подарунки дітям від американського земляка.

Суббота, 4 февраля 2017 г.

2 лютого в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів пройшло зимове свято для підопічних. Яскравий захід відбувся завдяки педагогам закладу при спонсорській підтримці небайдужого американського мешканця з українськими коріннями.

Отримання стипендії - 2017: кому і скільки.

Четверг, 2 февраля 2017 г.

Кабмін вніс зміни у стипендіальне забезпечення. Новий порядок виплат передбачає скорочення кількості стипендіатів майже вдвічі.

Ремонт гуртожитків затягується

Среда, 1 февраля 2017 г.

Ремонт гуртожитків для переселенців по вулицям Вокзальна 8 та Світлодарська 28-а затягується. Виникнення цієї ситуації повязане з тим, що тендерний комітет відхилив пропозиції останніх компаній-учасників електронних торгів.

Чому суд не відбувся?- активісти обурені

Вторник, 31 января 2017 г.

Наприкінці минулого року Громадська організація "Слов'янська Січ" подала в суд на Слов'янську міськраду за образливу оцінку своєї діяльності. Сьогодні мало відбутися друге слухання по даній справі, яке так і не відбулось.

Англійські фунти для українського бізнесу

Понедельник, 30 января 2017 г.

Міжнародна організація з міграції розпочала в Донецькій області черговий етап проекту підтримки внутрішньо переміщених осіб і місцевих громад. Учасники проекту отримають навички дляорганізації самозайнятості, а переможці - кошти на розвиток власної справи.

Активісти Словянська ігнорують заборону проведення заходів із застосуванням вогню

Суббота, 28 января 2017 г.

Не зважаючи на нещодавню заборону проведення заходів із застосуванням вогню , активісти Словянська знову планують провести в місті смолоскипну ходу, присвячену Дню памяті героїв Крут 29 грудня.

Навчання для Спецназу.

Четверг, 26 января 2017 г.

Спецпризначенці в зоні АТО мають бути у постійній бойовій готовності, тому тренуються регулярно: вдосконалюють вогневу підготовку, відпрацьовують взаємодію у групах та злагодженість дій усього підрозділу на умовному полі бою. Нещодавно поліцейські донеччини пройшли черговий курс навчань.

Повернення бойовика

Четверг, 26 января 2017 г.

Колишнійбойовик "скористався Програмою СБУ На тебе чекаютьвдома
В рамках Програми "На тебе чекаютьвдома"СпівробітникиСлужбибезпекиУкраїни переконали у добровільному складанні зброї та повернення до нормального життя колишнього бойовика такзваного "ЛНР".

Змінено роботу абонстолу Водоканалу.

Среда, 25 января 2017 г.

Зі зміною керівництва у Словміськводоканалі змінено і систему прийому абонентів. Відтепер на питання відповідає куратор, а прийом ведеться по талонах.

Популярное