Политика

Результати екзитполу

Четверг, 22 декабря 2016 г.

Використовувана в світовій соціологічній практиці процедура опитування громадян, виробленого соціологічними службами на виході з виборчих дільниць після голосування, а саме екзитпол був проведений вперше за результатами виборів в Миколаївську територіальну громаду.

Зустріч кандидатів з виборцями Миколаївки

Среда, 14 декабря 2016 г.

Напередодні виборів в Миколаївську обєднану громаду представники районної організації політичної партії Наш край зустрілися з активом та громадськістю.

судилися за відміну рішень

Вторник, 6 декабря 2016 г.

В Словянську члени виборчого процесу в обєднану громаду Миколаївки судилися за відміну рішень, прийнятих Словянським райвиборчкомом.

Україна на шляху проти конфлікту інтересів.

Понедельник, 5 декабря 2016 г.

2 грудня у Краматорську пройшов Семінар в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії Національного агентства з питань запобігання корупції та Програми розвитку ООН КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ: ТРЕБА ЗНАТИ!.

зустріч кандидатів на керівні посади Миколаївки з громадою.

Вторник, 29 ноября 2016 г.

Кандидати в депутати від Аграрної партії провели зустріч з населенням Миколаївської громади. Під час заходу були обговорено насущні проблеми з життя міста та прилеглих селищ, а також вручені посвідчення кандидатів в депутати та мери Миколаївської ОТГ.

Підтримка Донбасу Японією.

Четверг, 10 ноября 2016 г.

На відновлення нормального життя мешканців Донбасу, уряди інших країн та міжнародні організації вкладають чималі кошти. Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі, особисто відвідав відбудовані оселі на Донеччині.

Акція "Стоп-Путін"

Вторник, 18 октября 2016 г.

На вихідних в 4-х містах Донецької області активісті-патріоти провели акцію "Стоп-Путін".

Брифінг з євродепутатами

Четверг, 22 сентября 2016 г.

19 вересня Донецьку область з робочим візитом відвідали депутати Європарламенту та Верховної Ради України. В ході візиту були заплановані прес-брифінг на тему "Ситуація на Донбасі", та зустріч з активістами громадських організацій, студентами та внутрішньо переміщеними особами.

Засідання виконкому.

Четверг, 22 сентября 2016 г.

Початок опалювального сезону у Словянську може настати вже 1 жовтня - про це 21 вересня говорили на засіданні словміськвиконкому. Також на зібранні представили нового начальника УЖКГ і звітували про роботу служби у справах дітей.

Популярное