Здоровье

Медична реформа: створення шпитальних округів

Понедельник, 30 января 2017 г.

Один з головних етапів медичної реформи в Україні це створення шпитальних округів. Скільки округів планується відкрити в області та як вони працюватимуть обговорювали на прес-конференції у Краматорську.

Піскотерапія для дітей.

Суббота, 21 января 2017 г.

Платформа ініціатив Теплиця розпочала новий проект. Відтепер тут будуть проходити заняття з піскотерапії.

Лікарі з Дніпра їдуть в зону АТО.

Понедельник, 16 января 2017 г.

У Краматорську представили новий проект з надання медичної допомоги населенню зони АТО під назвою Допомога йде. В рамках проекту лікарні Донбасу отримають у підмогу заклади побратими із сусідніх областей.

Нехай малюк посміхнеться

Вторник, 10 января 2017 г.

Донбаським Державним педагогічним університетом була надана допомога позастатусним дітям, які перебувають в Словянській дитячій лікарні.

Відкриття бювету і дитячих майданчиків.

Вторник, 27 декабря 2016 г.

Сьогодні в Словянську презентували кілька комунальних обєктів. В центрі міста було відкрито бювет з артезіанською водою, а в 4-х районах приватного сектору встановлено дитячі майданчики.

Новорічний подарунок для інвалідів.

Воскресенье, 25 декабря 2016 г.

За сприяння голови мікрорайону Словкурорт при підтримці місцевої релігійної общини 10 інвалідів Словянська отримали коштовний і незамінний подарунок дщо Нового року - інвалідні візки американської фірми виробника.

Чи є грип у Словянську?

Суббота, 17 декабря 2016 г.

Грип це високозаразне вірусне захворювання з можливістю тяжких ускладнень та ризиком смерті. Він має симптоми, схожі з іншими гострими респіраторними вірусними інфекціями ГРВІ, але є набагато небезпечнішим. Яка ситуація в Словянську з цим захворюванням розповів лікар Ігор Винниченко.

Які школи Словянська закрито на карантин.

Понедельник, 5 декабря 2016 г.

Через зростання рівня захворюваності на гострі респіраторні інфекції в словянських школах призупинено навчально-виховний процес. На сьогодні вже 11 з 20 шкіл міста закриті на карантин.

рада з питань людей з інвалідністю

Среда, 23 ноября 2016 г.

В понеділок в Словянську відбулось перше засідання Консультативної ради з питань людей з інвалідністю. Спинальники заявляють про погіршення стану справ з санаторно-курортним оздоровленням на Донеччині.

Популярное