Образование

Наукове свято ДДПУ

Четверг, 2 февраля 2017 г.

Сьогодні в Донбаському Державному педагогічному університеті відбулось урочисте відкриття докторської спеціалізованої вченої ради.

Правова підтримка для школярів

Вторник, 31 января 2017 г.

Представник Словянського бюро безоплатної правової допомоги сумісно з патрульною поліцією провели пізнавально-навчальну лекцію для школярів ЗОШ 12. Учні розповіли про те, які права мають неповнолітні, і ознайомили з роботою патрульної поліції.

Хто фінансуватиме Миколаївські школи?

Среда, 25 января 2017 г.

Нещодавно стали поширюватися чутки, що в Миколаївських учбових закладах батьків просять приносити їжу своїм дітям. Як зясувалося, школярі - таки не отримують повноцінного харчування у звязку з тим, що нова Миколаївська громада не має можливості забезпечити фінансування шкіл та дитячих садків.

Мільярд щасливих секунд педліцею

Суббота, 14 января 2017 г.

Ось уже на протязі 20 років 26 грудня Словянський педагогічний ліцей відзначає свій День народження. За 20 років ліцей випустив біля 3 тисяч учнів, які стали аспірантами, кандидатами наук і працюють в Україні та за кордоном. Сьогодні в ліцеї навчається 330 учнів на 4-х напрямах навчання

Пробне ЗНО розпочато!

Среда, 11 января 2017 г.

Відсьогодні в Україні розпочалася реєстрація на пробне тестування. Своєрідна репетиція ЗНО дозволить випускникам ознайомитися з процедурою проведення основних тестів і перевірити свої знання.

Нові компютери для школярів

Воскресенье, 25 декабря 2016 г.

в Словянську вже почали працювати нові компютери в трьох учбових закладах.

Правовий театр

Четверг, 15 декабря 2016 г.

В рамках проекту ПОЛІС "Поліція і спільнота" в Центральній міській бібліотеці відбувся третій захід "Слідство ведуть школярі".

Курс підготовки майстрів декорування

Среда, 7 декабря 2016 г.

"в Словянську була реалізована програма курсу підготовки майстрів декорування художньої кераміки, який завершився 6 грудня.

Ремонт опорних шкіл.

Среда, 30 ноября 2016 г.

Голова облдержадміністрації Павло Жебрівський провів у Краматорську прес-брифінг щодо створення на Донеччині опорних шкіл. такі зміни передбачаються в умовах реформи середньої освіти, головна мета якої - змінити у школах не тільки матеріальну базу, але й наповнюваність.

Популярное