Культура

Ольга Герасимюк зі своїм проектом у Словянську

Четверг, 2 февраля 2017 г.

В рамках проекту "Музей відкрито на ремонт" Українським кризовим медіа центром була ініційована зустріч з представниками команди, яка займається проектом "Школи Лохвицького земства". Засновниця проекту відома Українська телеведуча Ольга Герасимюк.

Флешмоб відіжмися 22 рази

Понедельник, 30 января 2017 г.

22 віджимання простонеба на підтримку Українських ветеранів бойових дій, так Краматорські силовики перейняли акцію PushupChallenge.

"ВЕСІЛЬНЕ ДЕЖА ВЮ" від "Класного радіо"

Понедельник, 23 января 2017 г.

До дня всіх закоханих "Класне радіо" підготувало для слухачів черговий сюрприз, давши старт проекту "Весільне Дежа вю". До участі запрошуються сімейні пари, які бажають освіжити спогади і знову відсвяткувати весілля.

Казка Лігівців

Суббота, 21 января 2017 г.

За рік існування місцева Ліга майбутніх поліцейських набула популярності. Активну молодь можна побачити на різноманітних заходах та концертах.

Свято Лігівців до Дня Соборності України

Четверг, 19 января 2017 г.

19 січня В ЦДЮТ відбувся черговий захід присвячений Дню Соборності України. Святковий концерт Словянськім школярам подарували Ліга майбутніх поліцейських сумісно з робітниками поліції та творчими колективами міста.

Сучасна техніка для музею.

Суббота, 14 января 2017 г.

13 січня у Словянському краєзнавчому музеї у рамках Музейної лабораторії відбулася презентація сучасної техніки та її можливостей для музейних досліджень.

Святвечір

Суббота, 7 января 2017 г.

Святвечір відзначають споконвіків. З'явилося дуже багато традицій і звичаїв. Є, звичайно, і такі, які з роками змінюються, стають сучаснішими, але є і такі символи Святвечора, які залишаються вічними.

Різдвяний сочельник - свято перед Різдвом

Суббота, 7 января 2017 г.

Новий рік вже настав, а це означає, що сьогодні розпочнеться святкування Різдва Христового. Однак ще триває Різдвяний піст з 28 листопада по 6 січня.

Доля Вілли Марії.

Четверг, 29 декабря 2016 г.

Депутати міської ради ініціюють приєднання Вілли Марії до Історико-архітектурного музею Словянська. Аби зберегти памятку архітектури, в місті створено спеціальну комісію, яка розбиратиметься в даному питанні.