Происшествия

Вибух біля лікарні

Понедельник, 30 января 2017 г.

У неділю відбулась хода з нагоди Дня памяті Героїв Крут. Під час смолоскипної ходи, у Словянську пролунав вибух.

дтп

Среда, 25 января 2017 г.

дтп

наркотики

Среда, 25 января 2017 г.

наркотики

Карантин: в Словянську виявили африканську чуму.

Понедельник, 23 января 2017 г.

В Словянську зафіксований випадок захворювання на африканську чуму. Інфекція безпечна для населення, але не для тварин, переважно свиней

Втеча юних мандрівників

Среда, 18 января 2017 г.

Мешканець села Андріївка Слов'янського району знайшов двох малолітніх дітей, які, за їх словами, пішли з дому. Чоловік одразу зателефонував у поліцію та розповів, що діти були змоклі, замерзлі і голодні

Кудлаті "нападники" в центрі міста.

Вторник, 17 января 2017 г.

Вже кілька років в центрі міста свора бродячих собак не дає спокою перехожим. Управи на кошлатих нападників не можуть знайти ані мешканці району Бульвару Пушкіна, ані комунальні служби, ані міське керівництво. Кількість покусаних вимірюється десятками.

Коли відкриють пункти обігріву

Понедельник, 16 января 2017 г.

За інформацією Гідрометцентру, на території Донецької області очікується температура -2-3 градусів з позначкою плюс, без суттєвих опадів, туман, місцями ожеледиця, сніговий накат. Деякі КПВВ в області обладнуються мобільними пунктами обігріву.

Резонансна пожежа у Словянську.

Четверг, 12 января 2017 г.

ВночіуСлов'янську в одній з квартир через замиканняя линкової гірлянди сталасьпожежа. Постраждалисусіди - двоєдорослих і двоєдітейотруїлисячадним газом.

Молоді дівчата стали жертвами ДТП

Среда, 11 января 2017 г.

8 січня все місто гуділо про страшну аварію в якій нібито загинули люди. Інформація набувала навколо себе безліч чуток. Прокуратура Донецької області підтвердила факт скоєння ДТП.

Популярное